Home  |   De NSDTRCN  |   Informatie voor fokkers  |   De Toller  |   Gezondheid  |   Jacht (JPC) informatie  |   Overige informatie
 
 
De NSDTR Club
- Home
- Het bestuur/contactpersonen
- Statuten
- Huishoudelijk reglement
- Lidmaatschap
- Club agenda
- Clubwinkel
- Formulieren/documenten
- Clubmatch (KCM)
- Jonge Hondendag
- Fotoalbum
- Thema foto's
- Vacatures
- Prikbord



Laatste update: 20-03-2017



Raad van Beheer erkende rasvereniging


 

 
  Het bestuur

  Algemene informatie

E-mail: info@tollertales.nl
Website: www.tollertales.nl
  Ledenadministratie
Esther Booker
Leidijksweg 2
9695 CR Bellingwolde

E-mail: ledenadministratie@tollertales.nl
 
             
  De voorzitter
Rob Meijer
Leidijksweg 2
9695 CR Bellingwolde

E-mail: voorzitter@tollertales.nl
  Secretaris
Jolanda Nijsen
Sleedoornlaan 23
6841 AB Arnhem

E-mail: secretariaat@tollertales.nl
 
             
  Penningmeester
Esther Booker
Leidijksweg 2
9695 CR Bellingwolde

E-mail: penningmeester@tollertales.nl
  Algemeen bestuurslid / FAC
Jolanda Achterberg
Krulmos 10
2811 JA Reeuwijk

E-mail: info@tollertales.nl
 
             
  Algemeen bestuurslid / KCM
Sander van Butselaar
Strick van Linschotenstraat 24
3461 EG Linschoten

E-mail: sander@tollertales.nl
  Algemeen bestuurslid / JPC
Esther Booker
Leidijksweg 2
9695 CR Bellingwolde

E-mail: jpc@tollertales.nl
 
             
  Aspirant bestuurslid
Lieke Jongeneel

E-mail: lieke@tollertales.nl
  Fokaangelegenhedencommissie (FAC)
Jolanda Achterberg
Vacature

E-mail: fac@tollertales.nl
 
             
  Redactie Toller Tales
Esther Booker
Manon van Penderen

E-mail: redactie@tollertales.nl

Inzenden kopij via E-mail
  Toller pup- & herplaatsing informatiepunt
Barbara Zeeman

E-mail: tollerinfo@tollertales.nl
Telefoon: 033-4943476
s.v.p. niet bellen na 17:00 en op zon- en feestdagen.
 
             
  Gedrag
Linda Woltman
Anne-René van Wissen

E-mail: gedrag@tollertales.nl
       

 
 

Copyright Nova Scotia Duck Tolling Retriever Club Nederland 1990-2017
De NSDTRCN is een door de Raad van Beheer erkende rasvereniging ingeschreven bij de KvK onder nummer 040166744