Home  |   De NSDTRCN  |   Informatie voor fokkers  |   De Toller  |   Gezondheid  |   Jacht (JPC) informatie  |   Overige informatie
 
 
Overige informatie
-
Gegevens op de website
- Raad van Beheer
- Showkalender
- Showuitslagen
- Wedstrijdkalender
- Vuurwerkangst
- Prikbord
- Literatuur en links
- Cijfers & statistieken
- Gebruikte headers
- Copyright
- Laatste updates
- Titels en kampioenschappen

Hondensporten
- Startlicentie

- Fietsen met je hond
- Steppen met je hond

- Agility
- Apporteersport
- Canicross
- Clickertraining
- Combisport
- Dock Diving
- Dogdance
- Flyball
- Frisbee
- G&G (Gedrag&gehoorzaamheid)
- Hoopers
- Jacht
- Obedience
- Nordic dog walking
- Rally-O
- Reddingshondenwerk
- Speuren/Zweetwerk
- Treibball



Laatste update: 15-11-2017



Raad van Beheer erkende rasvereniging


 

 
  Titels en Kampioenschappen

Datum Titel Hond Geboortedatum Eigenaar
04-11-2017 Nederlands Kampioen Redfox Springhearts2 25-06-2014 J.G. Paans
20-05-2017 Nederlands Kampioen No Nonzus Of Great Pleasure 14-12-2014 B. v.d. Drift
14-09-2015 Champion International d’Exposition Murphy 31-07-2010 Tessa Pesulima
05-04-2015 Nederlands Kampioen Chrilikas Auckland Albus 16-06-2005 N. Fjeldsaa
06-02-2015 Nederlands Jeugd Kampioen Alliance de La Vie Fox Finder 09-11-2013 I. Hoornaert
21-12-2014 Nederlands Kampioen Kasomor′s Roy To Cashel Vale 04-08-2012 H. van der Hamsvoord
21-12-2014 Nederlands Kampioen Alba Nuadh Elina Di Stevie 30-05-2012 C. de Jong
14-12-2014 Jeugdwinner/Winster Final Fantasy Of Red Glory 10-01-2014 C. de Jong
14-12-2014 Jeugdwinner/Winster Kitimat Pistachio 03-08-2013 B. Wibaux
14-12-2014 Winner/Winster Estee Of Great Pleasure 16-03-2005 F. van Lent-v.d Berg
14-12-2014 Winner/Winster Grezagord′s Syvä Salaliitto 23-12-2008 J. Vesanen
12-12-2014 Nederlands Jeugd Kampioen Final Fantasy Of Red Glory 10-01-2014 C. de Jong
05-10-2014 Nederlands Kampioen Suncatcher′s Happy Hour 27-02-2011 B.D.M. Kloeze
04-10-2014 Veteranen Kampioen Chrilikas Auckland Albus 16-06-2005 N. Fjeldsaa
28-09-2014 Nederlands Kampioen Lingo Of Great Pleasure 26-06-2012 E. v.d. Langenberg en C. vd. Langenberg
27-09-2014 Nederlands Kampioen Legends Of Great Pleasure 26-06-2012 E. v.d. Langenberg & C. vd. Langenberg
14-09-2014 Nederlands Kampioen Mogis Ninou Franka V. Telgter Spreng 25-03-2005 M.C. Wentink- Keemink
07-09-2014 Nederlands Kampioen Alba Nuadh Soave Di Stevie 30-05-2012 K.H.W. v. Eijndhoven
15-06-2014 Nederlands Kampioen Suncatcher′s Hop Into My Heart 27-02-2011 J. v.d Zijden
08-06-2014 Nederlands Jeugd kampioen Rhineferry′s Hidden Treasure 21-04-2013 M.J.van Rossum & J.P. v.d Poel
24-05-2014 Nederlands Kampioen Sture V.h. Bovenwater 02-12-2011 J.M. van Asselt-Verheij & W.J. van Asselt
08-05-2014 Champion International de Beauté Suncatcher′s Hop Into My Heart 27-02-2011 J. van der Zijden en L.D. Douma
05-04-2014 Veteraan Kampioen Mogis Ninou Franka V. Telgter Spreng 25-03-2005 M.C. Wentink
23-03-2014 Nederlands Kampioen Ketchup Of Great Pleasure 07-01-2011 E.v.d.Langenberg van Breugel
02-03-2014 Nederlands Jeugd Kampioen Lonesome Me Of Great Pleasure 18-12-2012 E. v.d. Langenberg en C. vd. Langenberg
25-02-2014 Champion International d'Exposition Suncatcher′s Hop Into My Heart 27-02-2011 J. van der Zijden en L.D. Douma
08-02-2014 Nederlands Veteraan kampioen Estee Of Great Pleasure 16-03-2005 F. van Lent v.d Berg
08-02-2014 Nederlands Kampioen Kidcurry Of Great Pleasure 07-01-2011 E. v.d. Langenberg & C. vd. Langenberg
15-12-2013 Jeugdwinner 2013 Lingo Of Great Pleasure 26-06-2012 C & E.v.d.Langenberg van Breugel
15-12-2013 Winner 2013 Lingo Of Great Pleasure 26-06-2012 C & E.v.d.Langenberg van Breugel
15-12-2013 Jeugdwinster 2013 Lonesomeme Of Great Pleasure 18-12-2012 C & E.v.d.Langenberg van Breugel
15-12-2013 Winster 2013 Alba Nuadh Soave Di Stevie 30-05-2012 K.H.W. van Eijndhoven
13-12-2013 Nederlands Kampioen It′s Dog Latin Pride And Joy 13-11-2008 K. de Vos
13-12-2013 Nederlands Jeugd kampioen Redwyn Fieljeppen 2 Bovenwater 05-10-2012 Gertrude Van Vulpen Handels
13-12-2013 Nederlands Jeugd kampioen Redwyn Fieljeppen 2 Bovenwater 05-10-2012 G. Van Vulpen Handels
13-12-2013 Winner 2013 Sture V.h. Bovenwater 02-12-2011 J.M. van Asselt-Verheij & W.J. van Asselt
28-11-2013 Champion International d'Exposition Oranje V.d. Amandelgaard 28-01-2006 Gabi Orrú
21-11-2013 Champion International d′Exposition It′s Dog Latin Pride And Joy 13-11-2008 K. de Vos
06-10-2013 Nederlands Jeugd Kampioen Alba Nuadh Elina Di Stevie 30-05-2012 C. de Jong
29-09-2013 Nederlands Jeugd kampioen Kasomor′s Roy To Cashel Vale 04-08-2012 H.v.d Hamsvoord
29-09-2013 Veteraan Kampioen Edéra Of Great Pleasure 16-03-2005 E. v.d. Langenberg & C. vd. Langenberg
29-09-2013 Nederlands Kampioen Edéra Of Great Pleasure 16-03-2005 E. v.d. Langenberg & C. vd. Langenberg
26-09-2013 Champion International d′Exposition Golden Dawn Under The Red Sky 01-04-2008 A.T. Kamer
19-05-2013 Nederlands kampioen Golden Dawn Under The Red Sky 01-04-2008 A.T. Kamer
20-04-2013 Nederlands Jeugd Kampioen Alba Nuadh Soave Di Stevie 30-05-2012 K.H.W. van Eijndhoven
02-03-2013 Nederlands Kampioen Caltansis Back In The Saddlexx 28-01-2011 E.v.d.Langenberg van Breugel
02-03-2013 Nederlands Jeugd Kampioen Kedgewick Of Great Pleasure 07-11-2011 E.v.d.Langenberg van Breugel
02-03-2013 Nederlands Jeugd Kampioen Kedgewick Of Great Pleasure 07-11-2011 E.v.d.Langenberg van Breugel
01-02-2013 Nederlands Kampioen Desire Of Red Glory 24-09-2010 C. de Jong
01-02-2013 Nederlands Jeugd kampioen Dragonflame′s Carnival Of Light 10-08-2011 A.M.P.Nuijten-Vink en J. Gieskens
15-12-2012 Nederlands Kampioen Huckleberry Of Great Pleasure 31-12-2008 E. v.d. Langenberg & C. vd. Langenberg
25-11-2012 Jeugdwinner 2012 Kedgewick of Great Pleasure 07-11-2011 E.v.d.Langenberg van Breugel
25-11-2012 Jeugdwinster 2012 Rio Grande Nirja From Cashel Vale 07-06-2011 H.v.d Hamsvoord
25-11-2012 Winner Gowan Of Great Pleasure 17-08-2007 R. Bogaerts
25-11-2012 Winster Alliance de la vie Rousillion 29-04-2011 A.M.P.Nuijten-Vink
18-10-2012 Champion International de Beauté Shady Maple Under The Red Sky 16-02-2010 A.T. Kamer
12-09-2012 Champion International d′Exposition Shady Maple Under The Red Sky 16-02-2010 A.T. Kamer
26-08-2012 Nederlands Kampioen Khuno Asha From Cashel Vale 21-02-2010 R. Smit
09-06-2012 Nederlands Kampioen Shady Maple Under The Red Sky 16-02-2010 A.T. Kamer
03-06-2012 Jeugd kampioen Suncatcher′s Happy Hour 27-02-2011 B.D.M.Kloeze/ M.A. Kleefman
03-06-2012 Nederlands Kampioen Suncatcher′s Naughty By Nature 14-01-2007 B.D.M.Kloeze
27-05-2012 Jeugd kampioen Suncatcher′s Hop Into My Heart 27-02-2011 J. v.d Zijden/ L.D. Douma
26-04-2012 Champion International d′Exposition Raindrops On Roses from Cashel Vale 01-05-2008 H.v.d Hamsvoord
18-03-2012 Nederlands Kampioen Red′s Mackenzie From Cashel Vale 26-09-2009 H.v.d Hamsvoord
08-03-2012 Champion International d′Exposition Hedera′s Show Must Go On 29-04-2008 A.T. Kamer
04-03-2012 Nederlands Kampioen Alba Nuadh Alroy Na Mayla 20-11-2009 A. Heckers
27-11-2011 Nederlands Veteraan winster Toller′s Delight Running Dakota 25-10-2003 G.A Bos
27-11-2011 Winner Gowan of Great Pleasure 17-08-2007 R. Bogaerts
27-11-2011 Nederlands Kampioen Hawkeye Of Great Pleasure 31-12-2008 E. v.d. Langenberg & C. vd. Langenberg
27-11-2011 Jeugdwinner 2011 Johannes Of Great Pleasure 11-11-2010 E. v.d. Langenberg & C. vd. Langenberg
27-11-2011 Jeugdwinster 2011 Desire Of Red Glory 24-09-2010 C. de Jong
27-11-2011 Winster 2011 Desire Of Red Glory 24-09-2010 C. de Jong
05-11-2011 Nederlands Jeugd kampioen Alliance De La Vie Catch Bluffing 11-08-2010 R. Ordoñez
05-11-2011 Nederlands Kampioen Alliance De La Vie Thunderclap 19-07-2008 I. Hoornaert
13-10-2011 Champion International d′Exposition Salty River Balint 22-01-2007 D. Smit
03-09-2011 Clubwinnaar Rising Star From Cashel Vale 17-10-2010 H.v.d Hamsvoord
02-09-2011 Europees Jeugdwinner 2011 Rising Star From Cashel Vale 17-10-2010 H.v.d Hamsvoord
02-09-2011 Europees Jeugdwinner 2011 Frá Hreinir-veller Frick-a-dens 20-05-2010 T. van Brero en M.A. Spolders
02-09-2011 Europees winner 2011 Tollwest Dances With Waves 30-11-2002 A.T. Kamer & G. Slomp
02-09-2011 Europees winner 2011 Suncatcher′s Naughty By Nature 14-01-2007 B.D.M.Kloeze
02-09-2011 Europees Veteraan winner 2011 Tollwest Dances With Waves 30-11-2002 A.T. Kamer & G. Slomp
01-09-2011 Nederlands Kampioen Highfive Of Great Pleasure 11-03-2008 E. v.d. Langenberg & C. vd. Langenberg
28-08-2011 Nederlands Jeugd kampioen Huckleberry Of Great Pleasure 31-12-2008 E.v.d.Langenberg van Breugel
28-08-2011 Nederlands Kampioen New Orleans From Nova′s Power 06-05-2009 C Wiermans
03-07-2011 Nederlands Kampioen Salty River Balint 22-01-2007 D. Smit
12-06-2011 Nederlands Jeugd kampioen Shady Maple Under The Red Sky 16-02-2010 A.T. Kamer
12-06-2011 Nederlands Kampioen Gowan Of Great Pleasure 17-08-2007 R. Bogaerts
14-05-2011 Nederlands Veteraan kampioen Alliance de la vie Red Maple Leaf 30-05-2002 A.M.P.Nuijten-Vink
31-03-2011 Champion International d′Exposition Red Fairy Tales Go′s Girl At The Well 22-01-2008 A.T. Kamer
19-03-2011 Nederlands Jeugd kampioen Red′s Mackenzie From Cashel Vale 26-09-2009 H.v.d Hamsvoord
19-03-2011 Nederlands Jeugd kampioen Taygo Under The Red Sky 09-11-2009 D.Smit-Dekker
05-03-2011 Nederlands Veteraan kampioen Tollwest Dances With Waves 30-11-2002 A.T. Kamer
03-03-2011 Champion International d′Exposition Alliance De La Vie Thunderclap 19-07-2008 I. Hoornaert
04-02-2011 Nederlands Kampioen Highhopes Of Great Pleasure 23-01-2008 F. van Lent-van den Berg
29-12-2010 Nederlands Kampioen Geronimo Of Great Pleasure 17-08-2007 E.v.d.Langenberg van Breugel
28-11-2010 Jeugd winner Taygo Under The Red Sky 09-11-2009 D.Smit-Dekker
28-11-2010 Jeugd Winster Alba Nuadh Abby Na Mayla 20-11-2009 K.H.W. van Eijndhoven
28-11-2010 Nederlands Veteraan winster Alliance de la vie Red Maple Leaf 30-05-2002 A.M.P.Nuijten-Vink
28-11-2010 Winner Gowan of Great Pleasure 17-08-2007 R. Bogaerts
28-11-2010 Winster Rhineferry′s Wishing On The Star 04-06-2006 C.A.M. Eelman
06-11-2010 Nederlands Jeugd kampioen Alba Nuadh Abby Na Mayla 20-11-2009 K.H.W. van Eijndhoven
06-11-2010 Nederlands Kampioen Chuck Yeager Under The Red Sky 18-09-2005 A.T.Kamer
23-10-2010 Nederlands Kampioen Talitha Sterre V.D Amandelgaard 17-04-2008 J.A.Vermeulen
13-10-2010 Champion International d′Exposition Red Rio Chowilawa From Cashel Vale 04-09-2007 H.v.d Hamsvoord
29-08-2010 Nederlands Kampioen O′Conor Spice V.d Amandelgaard 28-01-2006 E. v. Praag
29-08-2010 Nederlands Kampioen Red Fairy Tales Leaf From Heaven 16-11-2006 K.H.W. van Eijndhoven
29-08-2010 Nederlands Veteraan kampioen Judique From Nova′s Power 29-01-2002 J.A.Vermeulen
05-08-2010 Champion International d′Exposition Chuck Yeager Under The Red Sky 18-09-2005 A.T.Kamer
27-07-2010 Champion International d′Exposition Care For Hailey From Cashel Vale 26-02-2005 H.v.d Hamsvoord
27-07-2010 Champion International d′Exposition Zzredhead Of Great Pleasure 12-05-2000 H.v.d Hamsvoord
06-06-2010 Clubwinnaar O′Conor Spice v.d Amandelgaard 28-01-2006 E. v. Praag
05-06-2010 Nederlands Jeugd kampioen New Orleans From Nova′s Power 06-05-2009 C.J.G. Wiermans
05-06-2010 Nederlands Kampioen Red Fairy Tales Go′s Girl At The Well 22-01-2008 A.T. Kamer
05-04-2010 Nederlands Kampioen Perat Gisée V.d. Stam De Duffelt 24-10-2001 M.C. Wenkink- Keemink
05-04-2010 Nederlands Veteraan kampioen Perat Gisée V.d. Stam De Duffelt 24-10-2001 M.C. Wenkink- Keemink
19-12-2009 Nederlands Kampioen Lauvstuas Indian Payat 12-04-2007 G. Paans
29-11-2009 Nederlands Kampioen Highlander Of Great Pleasure 23-01-2008 E.v.d.Langenberg van Breugel
29-11-2009 Winner Highlander of Great Pleasure 23-01-2008 E.v.d.Langenberg van Breugel
29-11-2009 Winster Perat Gisée V.d. Stam De Duffelt 24-10-2001 M.C. Wenkink- Keemink
04-10-2009 Nederlands Kampioen Firestone Of Great Pleasure 11-09-2006 E.v.d.Langenberg van Breugel
13-09-2009 Clubwinnaar The Rhineferry Tales Of Pallu Perro 16-04-2005 A. Lauwers
13-09-2009 Nederlands Kampioen Rhineferry′s Wishing On The Star 04-06-2006 C.A.M. Eelman
04-09-2009 Champion International d′Exposition Tollwest Dances With Waves 30-11-2002 A.T. Kamer
30-08-2009 Nederlands Kampioen Care For Hailey From Cashel Vale 26-02-2005 H.v.d Hamsvoord
27-08-2009 Champion International d′Exposition Alliance de la vie Premier Collin 24-04-2004 G. Paans
13-06-2009 Nederlands Kampioen Special Kahlua From Nova′s Power 04-10-2006 R.R.L. Vangertruyden
10-05-2009 Nederlands Jeugd kampioen Alliance De La Vie Rowling′s Nagini 14-02-2008 A.M. Machiels
10-05-2009 Nederlands Jeugd kampioen Talitha Sterre V.D Amandelgaard 17-04-2008 J.A.Vermeulen
10-05-2009 Nederlands Veteraan kampioen The Rhineferry Tales Of Indien Girl 22-11-2000 E.W.M Winkelman
30-03-2009 Champion International d′Exposition Hedera′s Contessa May 18-03-2005 A.T. Kamer
06-02-2009 Nederlands Jeugd kampioen Red Rio Chowilawa From Cashel Vale 04-09-2007 H.v.d Hamsvoord
01-01-2009 Champion International d′Exposition Alliance de la vie Bluff′s Poker 18-06-2005 K. Gardebroek
21-12-2008 Nederlands Jeugd kampioen Red Fairy Tales Go′s Girl At The Well 22-01-2008 A.T. Kamer
21-12-2008 Nederlands Jeugd kampioen Ricardo from Nova′s Power 08-10-2007 H.P.K.J. de Wit
30-11-2008 Winner Alliance de la vie Bluff′s Poker 18-06-2005 K. Gardebroek
30-11-2008 Winster Red Fairy Tales Leaf From Heaven 16-11-2006 K.H.W. van Eijndhoven
25-10-2008 Nederlands Kampioen Scheherazade From Nova′s Power 22-09-2005 H.P.K.J. de Wit
28-09-2008 Nederlands Kampioen Tollwest Dances With Waves 30-11-2002 A.T. Kamer
07-09-2008 Clubwinnaar Dreamer Coda From RoEs′place 24-01-2005 H. Mulder-Beens.
25-05-2008 Nederlands Kampioen Exotic Nikita From Nova′s Power 18-02-2006 H.P.K.J. de Wit
25-05-2008 Nederlands Kampioen Hedera′s Contessa May 18-03-2005 A.T. Kamer
06-04-2008 Nederlands Jeugd kampioen Lauvstuas Indian Payat 12-04-2007 G. Paans
06-04-2008 Nederlands Jeugd kampioen Manusia′s Delay-Toula 13-11-2006 E.P.M.Bogers-Embrechts
06-04-2008 Nederlands Kampioen Alliance de la vie Bluff′s Poker 18-06-2005 K. Gardebroek
06-04-2008 Nederlands Kampioen Alliance De La Vie Red Bogus 30-05-2002 A.M.P.Nuijten-Vink
24-03-2008 Nederlands Kampioen Edéra Of Great Pleasure 16-03-2005 E.v.d.Langenberg van Breugel
01-03-2008 Nederlands Jeugd kampioen Firestone Of Great Pleasure 11-09-2006 E.v.d.Langenberg van Breugel
09-02-2008 Nederlands Kampioen Einstein Of Great Pleasure 08-10-2005 E.v.d.Langenberg van Breugel
16-12-2007 Nederlands Kampioen Kare′s Kelly Candu 10-12-2000 A.T. Kamer
25-11-2007 Jeugd Winster Garnet Winona From RoEs′ Place 12-01-2007 E.M.W.J.Booker
25-11-2007 Nederlands Jeugd winner Salty River Balint 22-01-2007 D. Smit
25-11-2007 Winster Exotic Nikita From Nova′s Power 18-02-2006 H.P.K.J. de Wit
29-09-2007 Nederlands Kampioen Firefly′s Are Your Duxinarow 14-07-2004 A.T.Kamer
16-09-2007 Clubwinnaar Boston From Nova′s Power 01-05-2004 H.P.K.J. de Wit
16-09-2007 Clubwinnaar Sien 17-02-2005 H. Van Putte
16-09-2007 Nederlands Jeugd kampioen Rhineferry′s Wishing On The Star 04-06-2006 C.A.M. Eelman
16-09-2007 Nederlands Kampioen Dreamer Coda From Roes′place 24-01-2005 H. Mulder-Beens.
10-08-2007 Nederlands Kampioen The Rhineferry Tales Of Pallu Perro 16-04-2005 A. Lauwers
01-07-2007 Nederlands Jeugd kampioen Exotic Nikita From Nova′s Power 18-02-2006 H.P.K.J. de Wit
16-12-2006 Nederlands Jeugd kampioen Einstein Of Great Pleasure 08-10-2005 E.v.d.Langenberg van Breugel
16-12-2006 Nederlands Kampioen Alliance de la vie Premier Collin 24-04-2004 G. Paans
26-11-2006 Nederlands Kampioen Alliance De La Vie Amitié Mignon 12-02-2004 A.M.P.Nuijten-Vink
26-11-2006 Winner Alliance de la vie Premier Collin 24-04-2004 G. Paans
26-11-2006 Winster Alliance De La Vie Amitié Mignon 12-02-2004 A.M.P.Nuijten-Vink
28-10-2006 Nederlands Jeugd kampioen Alliance de la vie Bluff′s Poker 18-06-2005 K. Gardebroek
24-09-2006 Clubwinnaar Blame Ranai From Roes′ place 02-09-2003 E.M.W.J.Booker
24-09-2006 Nederlands Kampioen Toller′s Delight Speedy Spencer 25-10-2003 H. Brink-Wolters
17-09-2006 Nederlands Jeugd kampioen The Rhineferry Tales Of Pallu Perro 16-04-2005 A. Lauwers
26-08-2006 Nederlands Jeugd kampioen Hedera′s Contessa May 18-03-2005 A.T. Kamer
26-08-2006 Nederlands Kampioen Boston From Nova′s Power 01-05-2004 H.P.K.J. de Wit
14-05-2006 Nederlands Kampioen Cinnamon Of Great Pleasure 23-08-2003 E.v.d.Langenberg van Breugel
17-04-2006 Nederlands Jeugd kampioen Mogis Ninou Franka V.Telgter Spreng 25-03-2005 M.C. Wenkink- Keemink
17-04-2006 Nederlands Kampioen Cashmere Of Great Pleasure 18-12-2003 E.v.d.Langenberg van Breugel
01-04-2006 Nederlands Kampioen Cylas Of Great Pleasure 18-12-2003 E.v.d.Langenberg van Breugel
04-12-2005 Jeugd Winster Alliance de la vie Tropical Mayka 15-07-2003 Y. Mik
04-12-2005 Jeugd Winster Alliance de la vie Wildfowler Jewel 05-06-2004 J. Gieskens
04-12-2005 Winner Cashmere Of Great Pleasure 18-12-2003 E.v.d.Langenberg van Breugel
04-12-2005 Winster Okra Mona v.d. Echtinger Grift 21-07-2002 E. Bos
25-09-2005 Clubwinnaar Copper and Brass′s Yedreck 14-09-1999 M. Savels-Cordenier
17-09-2005 Nederlands Kampioen Chinook of Great Pleasure 14-01-2003 E.v.d.Langenberg van Breugel
28-03-2005 Nederlands Kampioen Okra Mona v.d. Echtinger Grift 21-07-2002 E. Bos
28-03-2005 Nederlands Kampioen Pikkinokka′s Woody At The Well 17-12-2002 A.T. Kamer
28-01-2005 Nederlands Kampioen Tollarbos Adle Henne Perechtinger 09-07-2002 E. Bos
28-11-2004 Winner Axaluca Of Great Pleasure 22-03-2001 I. Kuyken
28-11-2004 Winster Alliance de la vie Disney′s Gamine 01-02-2002 A.M.P.Nuijten-Vink
26-09-2004 Nederlands Kampioen Applejack Of Great Pleasure 25-08-2001 E.v.d.Langenberg van Breugel
04-09-2004 Clubwinnaar Axaluca of Great Pleasure 22-03-2001 I. Kuyken
03-07-2004 Nederlands Kampioen Zoënewyear Of Great Pleasure 01-01-2000 E.v.d.Langenberg van Breugel
07-03-2004 Nederlands Kampioen Toller′s Delight Dazzling Djonno 07-04-1997 H. Brink-Wolters
06-07-2003 Nederlands Kampioen Axaluca Of Great Pleasure 22-03-2001 I. Kuyken
06-07-2003 Nederlands Kampioen Halifax From Nova′s Power 14-10-1997 H.P.K.J. de Wit
21-06-2003 Clubwinnaar The Rhineferry Tales Of Indien Girl 22-11-2000 E.W.M Winkelman
08-06-2003 Nederlands Kampioen Guus Geluk From Nova′s Power 14-03-2000 H.P.K.J. de Wit
03-05-2003 Nederlands Kampioen Sproul′s Miss Power 25-01-1999 H.P.K.J. de Wit
03-05-2003 Nederlands Kampioen Zafiraméra Of Great Pleasure 13-07-2000 E.v.d.Langenberg van Breugel
31-01-2003 Nederlands Kampioen Copper And Brass′s Yggr 19-05-1999 V. Bavegems
22-12-2002 Nederlands Kampioen Rödrävens V.d Echtinger Grift 30-12-1997 E. Bos
29-09-2002 Nederlands Kampioen Yarmouth Of Great Pleasure 24-08-1999 E.v.d.Langenberg van Breugel
29-09-2002 Nederlands Kampioen Zzredhead Of Great Pleasure 12-05-2000 H.v.d Hamsvoord
07-07-2002 Nederlands Kampioen Beinnbhreagh′s Great Pleasure 25-04-2000 E.v.d.Langenberg van Breugel
07-07-2002 Nederlands Kampioen Copper And Brass′s Testarossa 18-05-1995 C. Franco
07-07-2002 Nederlands Kampioen Velvetlace Of Great Pleasure 18-02-1997 E.v.d.Langenberg van Breugel
05-07-2002 CACIAG (Agility) Crony Jasmé Van De Siberische Hoeve 22-03-1998 E.M.W.J.Booker
23-06-2002 Clubwinnaar Zzredhead of Great Pleasure 12-05-2000 H.v.d Hamsvoord
23-06-2002 Nederlands Kampioen Golden-Fox Showgirl 17-02-1996 H.P.K.J. de Wit
21-04-2002 Nederlands Kampioen Picsou Des Delieuses 02-02-1999 E.v.d.Langenberg van Breugel
01-04-2002 Nederlands Kampioen Yessy Of Great Pleasure 19-03-1999 E.v.d.Langenberg van Breugel
02-12-2001 Jeugd winster Zafiraméra Of Great Pleasure 13-07-2000 E.v.d.Langenberg van Breugel
22-09-2001 Nederlands Kampioen Ynuittotem Of Great Pleasure 19-05-1999 E.v.d.Langenberg van Breugel
16-09-2001 Clubwinnaar Halifax from Nova′s Power 14-10-1997 H.P.K.J. de Wit
02-02-2001 Nederlands Kampioen Xaropepper of Great Pleasure 12-06-1998 F. van Lent-van den Berg
02-02-2001 Nederlands Kampioen Xplosions Of Great Pleasure 25-10-1998 E.v.d.Langenberg van Breugel
02-02-2001 Nederlands Kampioen Xtc Of Great Pleasure 12-06-1998 E. v.d. Langenberg & C. vd. Langenberg
26-11-2000 Winner Ynuittotem of Great Pleasure 19-05-1999 E.v.d.Langenberg van Breugel
18-06-2000 Clubwinnaar Vancouver From Nova′s Power 14-10-1997 M.Looykens
18-06-2000 Nederlands Kampioen Vancouver From Nova′s Power 14-10-1997 M.Looykens
02-04-2000 Nederlands Kampioen Vaiko Van′t Solveld 26-09-1997 J. de Cuyper
05-03-2000 Nederlands Kampioen Toller′s Delight Amazing Savannah 07-04-1997 E.P.M.Bogers-Embrechts
12-06-1998 Nederlands Kampioen Xtc Of Great Pleasure 12-06-1998 E.v.d.Langenberg van Breugel
26-06-1997 Jeugdwinner Copper and Brass′s Unionsamp 05-07-1996 L.A. Zwartbol-de Bie
29-05-1997 Nederlands Kampioen Blaze Of Glory Under The Red Sky 29-05-1997 G.A Bos
02-03-1997 Nederlands Kampioen Squire Of Great Pleasure 03-10-1994 H.P.K.J. de Wit
02-03-1997 Nederlands Kampioen Star Of Great Pleasure 03-10-1994 E.v.d.Langenberg van Breugel
01-12-1996 Nederlands Kampioen Decoymans Piper Bracken 17-08-1994 E.v.d.Langenberg van Breugel
13-10-1996 Nederlands Kampioen Hunter Tylo Under The Red Sky 23-03-1994 G.A Bos
26-06-1996 Winner Decoymans Piper Hemstead 01-02-1994 E.v.d.Langenberg van Breugel
03-12-1995 Nederlands Kampioen Decoymans Piper Of Ranworth 03-07-1993 A. Korse
26-06-1995 Winner Decoymans Piper Of Ranworth 03-07-1993 A. Korse
04-12-1994 Nederlands Kampioen Risingsun Of Great Pleasure 30-06-1993 Decolvenaere
04-12-1994 Winster Shaggy Toller′s Ayla-L-Ayla 17-03-1993 K. Henriksen
22-05-1994 Nederlands Kampioen Bright Flower′s Elegant Danish Boy 16-02-1992 A.T. Kamer
05-02-1994 Nederlands Kampioen Lyonhouse Arbella Stuart 21-04-1989 E.v.d.Langenberg van Breugel
26-06-1993 Winner Bright Flower′s Elegant Danish Boy 16-02-1992 A.T. Kamer
Frisbee Paragon Connor Of Rebel′s Residence 01-03-2002 M. van Hoof
Nederlands Kampioen Bellacuru Of Great Pleasure 17-02-2002 E.v.d.Langenberg van Breugel
Nederlands Kampioen Chevy Fa-Antastic Under The Red Sky 17-01-1992 G.A Bos
Nederlands Kampioen Colliers′ Ontario′s Good Luck 26-09-1987 E. Bos
Nederlands Kampioen Decoymans Piper Hemstead 01-02-1994 E.v.d.Langenberg van Breugel
Nederlands Kampioen Decoymans Piper Holly 17-08-1994 C. Franco
Nederlands Kampioen Dutch Anabel Chevy Under The Red Sky 23-03-1994 Ejgil Möller
Nederlands Kampioen Kuffel Garden′s Flash Rekel 30-01-1990 C. van Klaveren
Nederlands Kampioen Lyonhouse Davinia Stuart At Freelane 22-12-1990 E.v.d.Langenberg van Breugel
Nederlands Kampioen Redina Of Great Pleasure 30-06-1993 C. Franco
Nederlands Kampioen Red-Tollers Oona Tangara 18-03-1994 A.T. Kamer
Nederlands Kampioen Red-Tollers Van See 18-11-1995 G.A Bos
Nederlands Kampioen Shadow Van′t Solveld 28-12-1994 J. de Cuyper
Nederlands Kampioen Simeon Van′t Solveld 28-12-1994 J. de Cuyper
Nederlands Kampioen Skill Of Great Pleasure 03-10-1994 E.v.d.Langenberg van Breugel
Nederlands Kampioen Vasally Of Great Pleasure 30-03-1997 E.v.d.Langenberg van Breugel
Nederlands Kampioen Voodoo Of Great Pleasure 18-02-1997 E.v.d.Langenberg van Breugel
Champion International d′Exposition Desire Of Red Glory 24-09-2010 C. de Jong
Champion International d'Exposition Highhopes Of Great Pleasure 23-01-2008 F. van Lent-van den Berg

 
 

Copyright Nova Scotia Duck Tolling Retriever Club Nederland 1990-2017
De NSDTRCN is een door de Raad van Beheer erkende rasvereniging ingeschreven bij de KvK onder nummer 040166744