Home  |   De NSDTRCN  |   Informatie voor fokkers  |   De Toller  |   Gezondheid  |   Jacht (JPC) informatie  |   Overige informatie
 
 
De NSDTR Club
- Home
- Bestuur/contactpersonen
- Statuten
- Huishoudelijk reglement
- Lidmaatschap
- Club agenda
- Formulieren/documenten
- Clubmatch (KCM)
- Jonge Hondendag
- Fotoalbum
- Thema foto's
- Prikbord



Laatste update: 17-06-2021




Privacyverklaring AVG mei 2018 NSDTRCN

Raad van Beheer erkende rasvereniging


 



 
  Het bestuur

  Algemene informatie

E-mail: info@tollertales.nl
Website: www.tollertales.nl
  Ledenadministratie
Esther Booker

E-mail: ledenadministratie@tollertales.nl
 
             
  De voorzitter
Rob Meijer

E-mail: voorzitter@tollertales.nl
  Secretaris
Maria Fetter

E-mail: secretariaat@tollertales.nl
 
             
  Penningmeester
Esther Booker

E-mail: penningmeester@tollertales.nl
  Algemeen bestuurslid / FAC
Jolanda Achterberg

E-mail: info@tollertales.nl
 
             
  Algemeen bestuurslid / KCM
Sander van Butselaar

E-mail: sander@tollertales.nl
  Algemeen bestuurslid / JPC
Esther Booker

E-mail: jpc@tollertales.nl
 
             
  Algemeen bestuurslid
Marjet Visser

E-mail: marjet@tollertales.nl
  Fokaangelegenhedencommissie (FAC)
Jolanda Achterberg
Ellen van Oosten

E-mail: fac@tollertales.nl
 
             
  Redactie Toller Tales
Esther Booker
Manon van Penderen

E-mail: redactie@tollertales.nl

Inzenden kopij via E-mail
  Toller pup- & herplaatsing informatiepunt
Barbara Zeeman-Elbers

E-mail: i.v.m. technische storing momenteel alleen telefonish bereikbaar tollerinfo@tollertales.nl

Telefoon: 033-4943476
s.v.p. niet bellen na 17:00 en op zon- en feestdagen.
 
             
  Gedrag


E-mail: gedrag@tollertales.nl
 
       

 
 

Copyright Nova Scotia Duck Tolling Retriever Club Nederland 1990-2021
De NSDTRCN is een door de Raad van Beheer erkende rasvereniging ingeschreven bij de KvK onder nummer 040166744